کارگزار تبلیغات بزرگترین وب سایت های ایرانی

آژانس تبلیغاتی ساتوا

Sattva Group

شبکه تبلیغاتی Sattva scroll down
تبلیغات تخصص ماست ... ما راه کسب و کار شما را هموار می سازیم

هدف ما: بهبود کیفیت تبلیغات

ما مجموعه ای از برترین وب سایت های فارسی را جمع کرده ایم تا شما بهتر دیده شوید.تبلیغات بهینه
تبلیغات بهینه

اینترنت به عنوان بزرگترین شبکه کامپیوتری جهان، براساس عرف دسترسی آزادانه به اطلاعات ایجاد شده است؛ اما به سرعت از یک ابزار تحقیقاتی به یکی از گسترده ترین امکانات تجاری جهان مبدل گشته و شیوه های تبلیغاتی خاص خود را می طلبد. به طور کلی در هر فعالیت تبلیغاتی دو هدف عمده می تواند دنبال شود: اول آنکه هر تبلیغی با هدف ایجاد ارتباط و رساندن پیامی انجام شود. دوم آنکه هدف از انجام تبلیغ، برندسازی و در نهایت جذب مشتری و فروش محصول است، و اما یکی از وجوه ممیزه تبلیغات اینترنتی با تبلیغات سنتی در این است که امکان فروش محصول و یا خدمت را بلافاصله پس از تبلیغ و یا گاهی در حین نمایش تبلیغ فراهم می آورد. در واقع این امر امتیازی را برای این نوع از تبلیغات فراهم می آورد.

کمپین خود را بسازید
برندینگ
برندینگ (Branding)

برندسازی یا برندینگ حاصل پیام‌ها و گزارش‌های رسانه هاست. هر قدر تعداد این پیام‌ها بیشتر و محتوای آن‌ها مطلوب تر باشد، نام تجاری قوی تر خواهد شد. افرادی که به برندینگ (Branding) خود اهمیت می دهند می توانند تبلیغات کلیکی را مانند معجزه ای بی رقیب در نظر بگیرند. به طور مثال فرض کنید میلیون ها نفر در روز برترین وب سایت های ایرانی را بازدید می کنند و این در حالی است که نام تجاری شما برای تمامی آنها قابل مشاهده است! مطمئنا تاثیر این نوع تبلیغات بسیار فراتر از بیلبورد ها و تبلیغات محیطی می باشد.

کمپین خود را بسازید
تبلیغات کلیکی (PPC)

سیستم تبلیغات کلیکی یکی از مدل های متداول تبلیغات در اینترنت است که از دو طریق کاربران را به خود جذب می کند ، دسته اول نیز آگهی دهندگان هستند که با نمایش تبلیغات خود با هزینه های بسیار کم در این سیستم به کسب و کار خود رونق می بخشند. دسته دوم نمایش دهندگان تبلیغات (سایت ها و وبلاگ ها) هستند که در ازای نمایش تبلیغات و کلیک هایی که بر روی هر بنر انجام می شود، مبلغی را از سیستم دریافت می کنند. در حالت استاندارد در هر 1000 نمایش، تنها 1 کلیک انجام می شود! و به عبارت دیگر شما تنها هزینه 1 کلیک را پرداخت خواهید کرد و بیش از 1000 نمایش دریافت می کنید. تبلیغات کلیکی روشی موثر و پربازده در تبلیغات می باشد.

کمپین خود را بسازید
تبلیغات کلیکی
هدفمندی تبلیغات

هدفمندی تبلیغات

کاملا هدفمند تبلیغات کنیدهدفمندی موضوعی

هدفمندی موضوعی

زمینه تبلیغات شما برای ما اهمیت دارد

محصول یا سرویس شما در مورد چه چیزی است؟ پزشکی؟ ورزشی؟ خبری؟ موسیقی و ... ساتوا تبلیغات شما را در مکان های مرتبط با موضوع درخواستی شما نمایش می دهد. با نشانه‌روی بر بازار هدف شما، تبلیغات برندتان با بازدهی بسیار بالا نمایش داده خواهد شد.

هدف گیری مجدد

هدف گیری مجدد

تا ساختن مشتری تکرارتان میکنیم

تا به حال برای شما پیش آمده است که یک بیلبورد تبلیغاتی را در چند خیابان اصلی شهر ببینید؟ ساتوا این فرآیند را در مورد تبلیغات شما تکرار کرده و امکان نمایش تبلیغاتتان در چند سایت را به طور همزمان فراهم می کند. به این صورت که کاربر هنگام وب گردی قادر به بازدید از تبلیغات شما در چند سایت می شود. بنابراین احتمال تبدیل کاربر به مشتری هدف شما، چند برابر خواهد شد.

هدفمندی زمانی

هدفمندی زمانی

چه ساعتی تمایل دارید، تبلیغات کنید؟

اگر جامعه ی هدف شما افراد شاغل باشند یا به هر دلیلی تمایل به نمایش تبلیغاتتان تنها در ساعاتی خاص از شبانه روز داشته باشید. ساتوا با هدفمندی زمانی یاری رسان شما خواهد بود و تبلیغات شما را در هر زمان که شما بخواهید، به نمایش خواهد گذاشت.

هدفمندی جغرافیایی

هدفمندی جغرافیایی

جهانی فکر کنید، منطقه ای عمل کنید

سرویسی که ارائه می دهید مختص شهر خاصی است؟ می خواهید محصول شما در استان یا شهر خاصی تبلیغ شود؟ اگر به این موارد علاقه مند هستید، به جای درستی مراجعه کرده اید. آژانس تبلیغاتی ساتوا با هدفمند سازی جغرافیایی، تبلیغات شما را فقط به اشخاصی که در جغرافیای دلخواه شما هستند، نمایش خواهد داد.

هدفمندی سیستم عامل

هدفمندی سیستم عامل

تبلیغات در موبایل؟ ویندوز؟ محصولات اپل؟ ...

اگر سرویس یا محصول شما مرتبط با موبایل است یا اگر میخواهید محصول و خدمات شما فقط در سیستم عاملی خاص (لینوکس، ویندوز، اندروید و ...) نمایش داده شود، ساتوا این کار را برای شما انجام می دهد.

کمپین ساتوا

چرا Sattva را انتخاب کنید؟

اگر شما با کمبود زمان مواجه و در تلاش هستید، در کمترین زمان بیشترین تاثیر را از تبلیغات خود دریافت کنید، ساتوا برای شما نیز راه حل مناسبی در نظر دارد. با قرار دادن تبلیغات شما در برترین سایت های ایرانی که از بازدید بسیار بالایی برخوردار هستند، در کمترین زمان ممکن، تبلیغات شما در معرض دید درصد بالایی از کاربران اینترنتی ایرانی قرار خواهد گرفت.
برترین سایت های ایران بهترین ها را از ما بخواهید
آژانس تبلیغاتی ساتوا با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه طراحی وب، یکی از پیشرفته ترین محیط های کاربری (داشبورد) را در اختیار شما قرار خواهد داد. شما می توانید در این داشبورد تمام نمایش ها و کلیک های خود را رصد کرده و با تحلیل این اطلاعات و سعی و خطا، مناسب ترین روش تبلیغات مختص خود را بیابید. نمودارها و اشکال گرافیکی متنوع موجود در داشبورد شما را در این راه یاری می کنند.
شفافیت ارائه خدمات آگاهی از پروسه کار حق شماست
وب سایت های موجود در پکیج های ما را مشاهده کنید! ما به صورت انحصاری تبلیغات بیش از 90% وبسایت های تحت پوشش خود را بر عهده داریم. با تبلیغات در ساتوا، چند پله بالاتر از رقبای خود قرار بگیرید. در دنیای رقابتی امروز، مزیت رقابتی بسیار مهمی را از آن خود کنید. در مورد 10% باقیمانده، قیمت های ما را با قیمت های ارائه شده توسط آن وبسایت مقایسه کنید. نتیجه این مقایسه شما را شگفت زده خواهد کرد.
انحصاری تبلیغات کنید از نظر ما هر مشتری، مشتری VIP ست
با سایزهای کوچک بنر خداحافظی کنید. به دلیل کیفیت پایین سایزهای کوچک بنر، ساتوا تبلیغات شما را فقط در سایزهای بزرگ بنر نمایش خواهیم داد. بنابراین با خدمات ما، از نمایش تبلیغاتتان در بیلبوردهای اینترنتی لذت ببرید.
بیلبورد اینترنتی در چشم همگان آشنا باشید
این روزها استفاده از اپلیکیشن ها یا همان برنامه های موبایل بسیار مرسوم شده است کمتر کسی هست که در روز از چندین برنامه و بازی موبایل استفاده نکند! ساتوا با تبلیغات در برنامه ها و بازی های ایرانی موبایل، حجم بالایی از نمایش دهندگان را به سوی تبلیغات شما جاری خواهد کرد.
تبلیغات در اپلیکیشن های موبایل کاربران موبایل، مشتریان بالقوه شما
با تبلیغات در موبایل ها، شما می توانید مخاطبانی خاص را مورد هدف قرار داده و دسترسی دائم به مصرف کنندگان داشته باشید، چرا که افراد موبایل را همانند کیف پول دائما به همراه خود دارند همچنین می توانید بازخور فوری از این که آیا مخاطب جذب شده است یا نه را کسب کنید. ساتوا می‌توانند با قرار دادن تبلیغات شما در موبایل، به شکل نوینی منجر به تبلیغات بهینه و شناخت بیشتر برندتان شود.
تبلیغات موبایلی در بازار هدف از رقبا پیشی بگیرید

برترین مشتریان ما

کمپانی های بزرگی ما را انتخاب کرده اند


همین حالا کمپین تبلیغاتی خود را بسازید !

برای ساخت کمپین تبلیغاتی در کمتر از ۳۰ ثانیه ثبت نام کنید

ثبت نام
شروع